Firma, która zajmuje się produkowaniem narzędzi Hazet, od lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Została założona już w 1868 roku przez Hermana Zervera. Na samym początku zajmowała się świadczeniem usług kowalskich jednak ze względu na dość dynamiczny rozwój, narzędzia produkowane przez firmę bardzo szybko stały się rozpoznawane na terenie całych Niemczech. Dziś marka ta natomiast może poszczycić się popularnością i obecnością na rynkach światowych, w tym również w Polsce. Już na samym początku firma była typowo rodzinna i pomimo upłynięcia tak dużej ilości czasu, nadal pozostaje ona w rękach rodziny samego założyciela - Zervera. Wśród narzędzi marki Hazet, przede wszystkim wyróżnia się bardzo bogata oferta narzędzi ręcznych.

Narzędzia warsztatowe stworzone z niemiecką precyzją

Jak już zostało to wcześniej nadmienione, Hazet to Niemiecka marka. Podobnie jak wiele innych produktów wytwarzanych na terenie tego kraju, również te narzędzia wyróżniają się bardzo wysoką jakością i precyzją w swoim wykonaniu. Na dzień dzisiejszy marka zajmuje się wytwarzaniem bardzo różnorodnych narzędzi, mogących spokojnie wyposażyć nawet najbardziej wymagający warsztat. Z wyposażenia warsztatu marka Hazet produkuje między innymi: wózki warsztatowe, akcesoria do wózków, moduły narzędziowe, szafki i uchwyty, walizki narzędziowe, zestawy narzędziowe oraz stoły warsztatowe. Spośród wymienionych produktów, warto zwrócić swoją uwagę między innymi na wózki narzędziowe. Co w ich zakresie oferuje firma? Między innymi produkty wygodny blat roboczy oraz znacznie większą powierzchnię, służącą do przechowywania. Powierzchnie te są odpowiednio uszczelnione dlatego nawet w przypadku rozlania się jakiejś cieczy, nie trafia ona do wnętrza wózka i na przechowywane narzędzia. Konstrukcja wózków jest spawana, dlatego mogą one świetnie sprawdzić się nawet w trakcie wykonywania dość trudnych zadań w warsztacie. Wózek ma bardzo dobrą zwrotność oraz koncepcję blokady. Szuflady mają natomiast pełen wysuw, dzięki czemu łatwiej jest ulokować w nich pewne przedmioty, ale również i korzystać z zawartości wózka. Jak widać nawet tak proste elementy wyposażenia warsztatu, mogą mieć niezwykle wysoki poziom i ułatwić codzienną pracę w warsztacie.

warsztat z narzędziami

Hazet - narzędzia do warsztatu samochodowego

Zgodnie z tym co zostało poruszone we wstępie, zajmuje się tworzeniem wielu narzędzi ręcznych. Jakich? Są to między innymi grzechotki, klucze nasadowe, uchwyty, narzędzia do techniki pomiarowej, szczypce, narzędzia do ściągania, narzędzia do szlifowania, obróbki oraz przecinania. Ponadto również: klucze płaskie, wkrętaki, młotki, przecinaki, punktaki, łączniki oraz adaptery, narzędzia do naprawy gwintów itp. Jak widać wybór jest naprawdę całkiem spory, choć to jedynie kategorie ogólne, w których można znaleźć mnóstwo produktów, dopasowanych do swoich potrzeb. Firma oferuje zazwyczaj narzędzia tańsze, oraz te z wyższej półki cenowej.

Hazet oferuje również narzędzia specjalistyczne, służące między innymi do diagnostyki samochodowej. Oferowane są również narzędzia do karoserii, narzędzia VDE oraz obsługa układu hamulcowego. W ofercie można znaleźć również narzędzia z kategorii podwozie - system kontroli kół oraz amortyzatory, narzędzia do regulacji silnika, świece zapłonowe, układ chłodzenia, układ wydechowy, układ zasilania paliwem, tłoki i zawory, układ smarowania. Hazet oferuje narzędzia do wykonywania napraw w zakresie wyżej wymienionych obszarów pojazdów. Wyposażenie marki pod tym względem można nazwać kompleksowym.

Z narzędzi pneumatycznych oraz elektronarzędzi, Hazet produkuje natomiast: narzędzia do przedmuchu, klucze udarowe, wiertarki, szlifierki, wkrętarki grzechotkowe, wycinarki, wkrętarki udarowe, urządzenia natryskowe czy też akcesoria do narzędzi pneumatycznych.

Hazet to marka dbająca zarówno o wysoką jakość samych narzędzi, jak i o bezpieczeństwo w trakcie ich użytkowania. Dlatego też posiada ona w swoim asortymencie różnego rodzaju artykuły z zakresu BHP. Jest to podstawowe wyposażenie warsztatu pod względem BHP, lampy warsztatowe, miski warsztatowe, różnego rodzaju pokrowce oraz inne środki ochrony. Ponadto Hazet ma w swojej ofercie również narzędzia z zakresy dynamometrii: system CLT 5000, CT 6000, CT 6300. Narzędzia z zakresu techniki dynamometrycznej oraz wkrętaki dynamometryczne.

Markę Hazet można zatem nazwać firmą na bardzo wysokim poziomie rozwoju. Jest ona nie tylko wysokiej jakości, ale oferuje również klientowi kompleksowe zaopatrzenie. Sprawdź ofertę na https://www.narzedzia-esklep.pl/.