Kabriolet może być oświadczeniem, nowym sposobem na życie lub symbolem kryzysu wieku średniego. Wiele osób grawitować w kierunku tego zabawy kochający typ samochodu z powodu wolności i przyjemności. Ale, jak większość rzeczy w życiu, to ma swoją cenę. Co inne koszty pochodzą z kabrioletem oprócz większej ceny naklejki? Yep, top opieki. Niezależnie od tego, czy masz top tkaniny lub winylu top jest to dodatkowe rozważania trzeba mieć tendencję do. Jeśli nie dajesz swój samochód odpowiedniej opieki i uczucia zasługuje, top może skończyć się patrząc tak źle, że nigdy nie umieścić go w górę. Może to być przyczyną problemów w zimie. Skąd wiadomo, czy dach kabrioletu jest z tkaniny czy z winylu? Co należy zrobić, aby o niego zadbać? Jak to zrobić? Kiedy? To wszystko są ważne pytania. Zobaczmy, co możemy zrobić, aby pomóc Ci odpowiedzieć na kilka z nich. Po pierwsze, dowiemy się, co to za rodzaj, a następnie przejdziemy do tego, co, jak i kiedy. Yep, to brzmi jak dużo, ale po zrozumieniu, to naprawdę nie jest zbyt wiele. Vinyl lub Fabric Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj góry masz jest zapytać dealera samochodowego lub ulubionego sklepu motoryzacyjnego. Oni mogą powiedzieć, po prostu patrząc na to. Ale, szanse są nie chcesz, aby zadać takie proste pytanie, ponieważ może wyjść patrząc trochę głupie. Możesz powiedzieć, jaki rodzaj blatu masz przez uruchomienie tylko trochę wody nad nim. Jeśli wchłania, tkanina. Jeśli nie wchłania, winyl.

Kiedy, czym i jak czyścić dach kabrioletu?

- Płucz co miesiąc dobrym strumieniem wody (usuwając brud)

- Płucz przynajmniej raz w sezonie

- Płucz w cieniu

- Płucz cały dach za jednym razem

- Używaj dobrego środka czyszczącego do odpowiedniego typu dachu

- Chroń przed żywiołami, czym tylko możesz

- solą, słońcem itp.

- Zastosuj środek ochronny zgodnie z zaleceniami producenta

- Nie na słońcu

- Po wyschnięciu po praniu

Czego potrzebuję, aby wyczyścić mój dach kabrioletu?

Oto kilka rzeczy, które warto mieć pod ręką, gdy przyjdzie czas na czyszczenie dachu kabrioletu. Pomogą one uczynić to łatwiejszym i bardziej efektywnym. W każdym razie, oto lista najważniejszych rzeczy, które należy mieć pod ręką.

- Suche ręczniki

- Cleaner dla Ciebie odpowiedni rodzaj góry (tkaniny lub winylu)

- Protectant dla Ciebie odpowiedni rodzaj góry (tkaniny lub winylu)

- Window cleaner

- Aplikatory

- Natural Bristle brush - I nastoletni syn lub córka można przekupić do czyszczenia dla Ciebie, oferując im wziąć samochód na noc. To wszystko na razie na temat pielęgnacji dachu kabrioletu. Miłego podróżowania!