Jako właściciel samochodu, możesz czuć się całkowicie zagubiony, jeśli chodzi o uzyskanie usługi dla swojego samochodu, lub uzyskanie go naprawić. Jeśli zastosujesz się do tych czterech prostych zasad, będziesz na dobrej drodze do znacznie lepszego doświadczenia w garażu.

Przede wszystkim należy uzgodnić cenę z góry, zanim mechanik nawet otworzy maskę samochodu. A jeśli nie wiesz, co jest nie tak z samochodem można uzyskać diagnostyki samochodu

pierwszy. Niektóre z warsztatów, które są zrobi to za darmo, tak długo, jak wybrać je do wykonywania wszelkich niezbędnych napraw. W przeciwnym razie można zapłacić za diagnozę, a następnie poprosić o cytaty po tym, kiedy wiesz, co jest nie tak z nim.

Oszczędzaj czas, korzystając z Internetu

Jeśli Twój samochód potrzebuje standardowej usługi, po prostu wybierz tę opcję, lub jeśli wiesz, co jest nie tak z samochodem, jest to całkiem proste.

Wystarczy przejść do trybu online i złożyć zapytanie ofertowe. Jeśli chcesz usługę zgodnie z instrukcją producenta, po prostu kliknij na odpowiednie pole wyboru. Następnie otrzymają Państwo trzy oferty, często bardzo szybko. W ten sposób unikną Państwo wielu problemów! W ten sposób mają Państwo ofertę na piśmie, z uzgodnioną ceną za naprawę samochodu. Możesz teraz wybrać najlepszą z trzech ofert. Masz również gwarancję ceny i pewność, że warsztat użyje oryginalnych części lub przynajmniej części zamiennych zatwierdzonych przez OE.

Cztery rzeczy, o których należy pamiętać

  1. Przygotuj ofertę na piśmie - tak jak my to robimy dla Ciebie
  2. Upewnij się, że jest to stała cena. Im lepiej opiszesz zadanie naprawy swojego samochodu, tym lepsze oferty otrzymasz.
  3. Zrób kilka badań cen, aby upewnić się, że nie płacisz za dużo.
  4. Zażądaj, aby warsztat jako minimum używał części zamiennych o jakości OE, jeśli nie oryginalnych, aby uzyskać najlepszą jakość.

 

Więcej znajdziesz na: http://stando.com.pl